Выставка, посвященная жизни и творчеству Ч. Пимпене «Gyvoji istorija»

2021-04-30-101100
Категория
Выставки
Дата
2021-05-05 11:00 - 2021-05-31 00:00
Место проведения
Зал "Седулинос" ВЦК, ул. Вильтес,5

Выставка, посвященная жизни и творчеству Ч. Пимпене «Gyvoji istorija».

Proda „Gyvoji istorija“ papasakos Česlavos Pimpienės kūrybinį kelią ir neįkainojamą darbą muzikinių talentų ugdyme. Česlava, palikusi meno mokyklos direktorės postą, neapleidžia savo profesinio gyvenimo kūdikio – menų mokyklos, kuri jos širdyje užima reikšmingą vietą. Vyriausybės apdovanojimai, daugiau nei 200 garbės ir padėkos raštų – tai tik sausi skaičiai. Tikrasis Česlavos Pimpienės nuopelnas – atsidavimas mylimam darbui, žmonėms ir miesto ateičiai. Jos gyvenimas – tai motyvuojantis pavyzdys jaunimui.

Dešimtmečius Česlava Pimpienė savo namuose kaupė ir išsaugojo daugybę vertingų straipsnių, fotografijų, knygų, įsimintinų suvenyrų… Parodoje bus pristatyta medžiaga iš jos asmeninio archyvo ir specialiai parodai sukurtas filmas, kurio pagrindą sudaro televizijos „Sugardas“ archyvinė medžiaga. Kviečiame aplankyti parodą ir dar kartą įsitikinti, kad mūsų mieste gyvena ir kuria nuostabūs žmonės!

Linkime Česlavai Pimpienei sveikatos ir dėkojame už vieną stipriausių Lietuvoje muzikos mokyklų, išugdžiusių ir tebeauginančių Visagino talentus!

Parodos lankytojai privalo laikytis LR Vyriausybės priimtų sprendimų dėl renginių lankymo:

• dėvėti medicinines kaukes;
• laikytis 2 metrų atstumo nuo kitų lankytojų;
• rūpintis rankų higiena ir laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo;
• į pastatą įeiti likus ne daugiau kaip 30 minučių, o į salę – ne daugiau kaip 15 minučių;
• pasireiškus viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiams (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), į renginį nebūsite įleidžiami.

Важно при посещении выставки придерживаться требований карантина!

 
 

Все Даты:

  • с 2021-05-05 11:00 до 2021-05-31 00:00